Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kontrata"

TAP, Rama: Po rishikojmë kontratën, përfitimi josimetrik

    TAP, Rama: Po rishikojmë kontratën, përfitimi josimetrik

Gjatë ceremonisë të zhvilluar ditën e sotme në ceremoninë e Mbërritjes së Trupave të Parë në Shqipëri, pranë Spitallës në Durrës, kryeministri Edi Rama bëri me dije se Shqipëria ka

Lexo me Shume

Energjia elektrike, shkurtohet afati për ndryshimin e kontratave

    Energjia elektrike, shkurtohet afati për ndryshimin e kontratave

Afatet për ndryshimin e kontratave të energjisë elektrike do shkurtohen. OSHEE ka bërë të ditur për “Panorama” se ka shkurtuar afatet për ndryshimin e emrit të mbajtësit të kontratave të

Lexo me Shume