Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kontrabande"

Pazare në Rezervat e Shtetit, magazinieri: Po nuk rrodhi, do pikojë

    Pazare në Rezervat e Shtetit, magazinieri: Po nuk rrodhi, do pikojë

Mbrëmjen e sotme, në emisionin investigative “Stop” është transmetuar një rast kontrabande në rezervat e shtetit. Në videot e transmetuara është publikuar fillimisht biseda mes qytetarit të interesuar dhe magazinierit

Lexo me Shume