Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kontrabande"

Vijon “Akciza” në Shkodër, sekuestrohen sasi të konsiderueshme mallrash kontrabandë

    Vijon “Akciza” në Shkodër, sekuestrohen sasi të konsiderueshme mallrash kontrabandë

Nga Anduena Llabani Në vijim të operacionit të djeshëm të koduar “AKCIZA” organizuar nga sektori për krimin ekonomik e financiar në DVP- Shkodër dhe nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit

Lexo me Shume

Pazare në Rezervat e Shtetit, magazinieri: Po nuk rrodhi, do pikojë

    Pazare në Rezervat e Shtetit, magazinieri: Po nuk rrodhi, do pikojë

Mbrëmjen e sotme, në emisionin investigative “Stop” është transmetuar një rast kontrabande në rezervat e shtetit. Në videot e transmetuara është publikuar fillimisht biseda mes qytetarit të interesuar dhe magazinierit

Lexo me Shume