Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "konteniere"

Durrës, bllokohet transporti i mallrave prej një jave

    Durrës, bllokohet transporti i mallrave prej një jave

Një situatë e rëndë është shënuar në portin e Durrësit ku anija “Aziatik Liberty”, e ngarkuar me kontenierë, ka qëndruar për tri ditë e bllokuar në radë, duke pritur të

Lexo me Shume