Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Konsensus"

Rama për reformën në drejtësi: Të votojmë në emër të Shqipërisë, jo të frikës

    Rama për reformën në drejtësi: Të votojmë në emër të Shqipërisë, jo të frikës

Në konferencën e paralajmëruar për mediat, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama siguroi se ASHE do të votojë në bllok për të çuar vendin drejt BE-së. “Aleanca për Shqipërinë Europiane do

Lexo me Shume

Konsensusi për reformën në drejtësi, Vasili: S’ka rëndësi nga erdhi presioni

    Konsensusi për reformën në drejtësi, Vasili: S’ka rëndësi nga erdhi presioni

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka shprehur mbështetjen e tij për konsensusin që është arritur për reformën në drejtësi, i cili siguron jetëgjatësi dhe solidaritet të saj.

Lexo me Shume