Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Konkurs"

“Miss Amerika” shpall më të bukurën e saj

    “Miss Amerika” shpall më të bukurën e saj

Miss Columbia, Deshauna Barber ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Deshauna Barber, përfaqësuesja e Kolumbisë, është shpallur fituesja e “Miss USA 2016”. Konkursi vjetor, ku merrnin pjesë 52

Lexo me Shume