Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kongres"

Panik në Kongres. Të shtëna armësh dhe një i plagosur

    Panik në Kongres. Të shtëna armësh dhe një i plagosur

Janë raportuar të shtëna armësh në vendin që është i hapur për vizitorët, aty ku ndodhet institucioni i Kongresit në Uashington të SHBA-së e ku është plagosur një oficer policie. Autoritetet

Lexo me Shume

Hafizi përpara Kongresit të PS-së: Jam kundër referendumit të propozuar nga Rama

    Hafizi përpara Kongresit të PS-së: Jam kundër referendumit të propozuar nga Rama

Mimoza Hafizi ka thyer heshtjen një ditë përpara Kongresit të Partisë Socialiste duke shprehur qëndrimin e saj kundër referendumit të propozuar nga kryeministri Rama. Sipas Ramës duhet mbajtur një referendum

Lexo me Shume