Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "konflikti"

Konflikti në Siri, Turqia do të ketë rol më aktiv

    Konflikti në Siri, Turqia do të ketë rol më aktiv

Kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, u shpreh gjatë një deklarate për mediat se dëshiron parandalimin e shkatërrimit të Sirisë nga lufta. Ai siguroi se vendi i tij do të ndërmarrë

Lexo me Shume