Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "koncert"

Kanye West përsërit këngën 3 herë për të “sulmuar” Taylor Swift

    Kanye West përsërit këngën 3 herë për të “sulmuar” Taylor Swift

Të gjithë e dimë se marrëdhënia mes Taylor Swift dhe Kanye West nuk ka qenë diçka për të cilën dy artistët duhet të krenohen. Që nga ndërprerja e fjalimit të

Lexo me Shume

Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

    Zemërohet Adele në koncert: “Ule atë dreq kamera!”

Nëse ke vendosur të shkosh në koncertin e Adeles dhe të marrësh kamera me vete, më mirë mos shko fare. Sepse Adele tregoi së fundmi se nëse ka diçka që

Lexo me Shume

Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

    Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

  Këngëtarja Linda Halimi ka bërë të ditur mesditën e sotme se do të ndjekë live Rihanna-n në koncertin e saj në Philip Arena, Atlanta. Ok, deri këtu asgjë për

Lexo me Shume

Beyonce “mbledh” VIP-at në një stadium

Beyonce “mbledh” VIP-at në një stadium

Beyonce do të performojë në qytetin ku jetoni dhe vendosni të mos merrni pjesë? E pamundur! Pikërisht këtë gjë paskan menduar edhe disa prej VIP-ave më në zë, si Ashley

Lexo me Shume

Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

    Çmenduria e fanses së Beyonce, shpenzon paratë e qirasë për biletën e koncertit

Nuk është sekret që fansat e zjarrtë të Beyonce ose BeyHive do të bënin gjithçka për të, por 22-vjeçarja Chyna Johnson e ka çuar besnikërinë ndaj një idhulli në një

Lexo me Shume

Anulohet turi “Formation” i Beyonce

    Anulohet turi “Formation” i Beyonce

Beyonce ka lënë të hutuar fansat e saj me lajmin e anulimit të turit botëror të “Formation”, i cili ka vetëm pak ditë që ka nisur. Bey do të ngjitej

Lexo me Shume

(Video) Justin Bieber një serenatë për…

(Video)  Justin Bieber një serenatë për…

Edhe pse Justin Bieber ka hequr dorë nga takimet me fansat pas koncertit, kjo s’do të thotë që ai u ka thënë atyre “Mirupafshim!” përgjithmonë. Gjatë koncertit të tij në

Lexo me Shume

Letër e hapur për Adele: Ti përmbyse gjithçka!

    Letër e hapur për Adele: Ti përmbyse gjithçka!

Të martën e 15 marsit shkova për herë të parë në një koncert të Adeles. Ishte koncerti i saj i tetë për këtë vit dhe çdo biletë ishte e shitur.

Lexo me Shume