Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komuna"

Shpërdorim detyre, nis procedimi penal për ish-kreun e komunës Velçan

    Shpërdorim detyre, nis procedimi penal për ish-kreun e komunës Velçan

Ish-kryetari i komunës Velçan po procedohet penalisht nën akuzën e “shpërdorimit të detyrës”. 45-vjeçari I. M me banim në po këtë fshat, dyshohet se gjatë kohës së ushtrimit të kësaj

Lexo me Shume