Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komuna e Parisit"

Përfshihet nga flakët makina në Komunën e Parisit, nuk dihen shkaqet

    Përfshihet nga flakët makina në Komunën e Parisit, nuk dihen shkaqet

Një automjet në Komunën e Parisit është përfshirë nga flakët në ecje duke u djegur më pas plotësisht. Incidenti është shënuar mëngjesin e ditës së sotme duke shkaktuar panik te

Lexo me Shume