Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komshie"

Përdhunoi komshien 22 vjet më të madhe, pranga 24-vjeçarit

    Përdhunoi komshien 22 vjet më të madhe, pranga 24-vjeçarit

Një i ri 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë, pasi përdhunoi komshien e tij. Ngjarja ndodhi në fshatin Drangaj në Peqin, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Lexo me Shume