Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komisioni Zgjedhor"

Referendumi, Hafizi letër komisionit zgjedhor të PS-së: Dua listat!

    Referendumi, Hafizi letër komisionit zgjedhor të PS-së: Dua listat!

Deputetja Mimoza Hafizi i është drejtuar me një letër komisionit zgjedhor të PS-së në Shkodër, ku kërkon të njihet me përbërjen e komisionitm, përmes një shkrese zyrtare nga Partia Socialiste

Lexo me Shume