Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komisioni i Jashtem"

PE në fokus Shqipërinë, Hahn: Më 21 korrik, një vendim patjetër për reformën në drejtësi

    PE në fokus Shqipërinë, Hahn: Më 21 korrik, një vendim patjetër për reformën në drejtësi

Reforma në drejtësi në Shqipëri është në qendër të diskutimit të sotëm në Komisionin e Jashtëm të PE-së. Në fjalën e tyre, eurodeputetët kanë theksuar rëndësinë që ka miratimi i

Lexo me Shume