Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komisioni hetimor"

Komisioni hetimor për “CEZ”, Balla: Do të thirren për të dëshmuar edhe Berisha me ish-ministrat

    Komisioni hetimor për “CEZ”, Balla: Do të thirren për të dëshmuar edhe Berisha me ish-ministrat

Komisioni hetimor parlamentar është mbledhur ditën e sotme për çështjen e CEZ-it, pavarësisht bojkotit të opozitës. Kreu i komisionit, Taulant Balla, deklaroi se dëmi i shkaktuar nga CEZ-i kap vlerën

Lexo me Shume