Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komisariat"

Lihet i lirë biznesmeni Neranxi, PD: Hakmarrje e Veliajt

    Lihet i lirë biznesmeni Neranxi, PD: Hakmarrje e Veliajt

Biznesmeni Nikollaq Neranxi është lënë i lirë pas mesnate, pas marrjes në pyetje nga policia lidhur me ngjarjen e ndodhur pranë biznesit të tij. Ai u paraqit në pas pas

Lexo me Shume