Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Komedian"

U tall me presidentin Erdogan, Merkel lejon hetimin e komedianit gjerman

    U tall me presidentin Erdogan, Merkel lejon hetimin e komedianit gjerman

Qeveria gjermane ka vendosur të lejojë hetimin e komedianit gjerman që akuzohet se ka tallur presidentin turk Erdogan. Kancelarja Angela Merkel, njoftoi se qeveria ka miratuar një hetim penal për

Read Full Article