Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kombetarja"

(Foto) Pritja e Kombëtares – E vutë re detajin interesant në banerin e Kryeministrisë?

(Foto) Pritja e Kombëtares – E vutë re detajin interesant në banerin e Kryeministrisë?

Vazhdon ‘bumi’ i komenteve nëpër rrjetet sociale për mbërritjen e Kombëtares Shqiptare të futbollit në shtëpi pas eksperiencës në Euro 2016,  e për pritjen e organizuar nga qeveria! Të shumtë

Lexo me Shume

“O diell të hëngsha mu***!” – Pse ‘u çmend’ Andi Bejtja?

“O diell të hëngsha mu***!” – Pse ‘u çmend’ Andi Bejtja?

Aventura e Kombëtares Shqiptare të futbollit ka mbajtur ‘pezull’ miliona shqiptarë brenda e jashtë vendit për ditë me radhë, edhe pse tashmë rrugëtimi u mbyll pas ndeshjes me Rumaninë. Komentet

Lexo me Shume

JE SUIS ALBANAIS!

    JE SUIS ALBANAIS!

Fatmirësisht, ndryshe nga ç’jemi mësuar këta muajt e fundit, ky nuk është një slogan solidarizimi për ndonjë masakër terroristësh apo për ndonjë ngjarje të tillë famëkeqe! JE SUIS ALBANAIS! Po,

Lexo me Shume

(Video) Euro 2016 – Kombëtarja shqiptare, ‘live’ në faqen e UEFA EURO në Facebook

    (Video) Euro 2016 – Kombëtarja shqiptare, ‘live’ në faqen e UEFA EURO në Facebook

Tashmë nuk është më një ëndërr! Për rreth 2 orë nis ndeshja hapëse e Euro 2016 dhe Shqipëria do të jetë pjesë e saj si asnjëherë më parë! Falë mediave

Lexo me Shume

Shqipëria shkëlqen ndaj Luksemburgut (Foto)

    Shqipëria shkëlqen ndaj Luksemburgut (Foto)

Kombëtarja jonë ka fituar përballjen miqësore në transfertën e Luksemburgut , me gola të shënuar nga Armando Sadiku në minutën e 63`dhe Sokol Cikalleshi në minutën e 75`. Ka qënë

Lexo me Shume

Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

    Mavraj thyen heshtjen: Me Canën, vëllezër!

Duket se ndeshja ndaj Luksemburgut e cila do të zhvillohet sonte në mbrëmje i ka bashkuar edhe më shumë futbollistët e kombëtares! Humbja 2 me 1 me Austrinë u bë

Lexo me Shume

Kombëtarja për në Vjenë, aeroporti në alarm për bombë

    Kombëtarja për në Vjenë, aeroporti në alarm për bombë

Pak para se Kombëtarja Shqiptare të arrinte në aeroportin e Vjenës, aty pati një alarm për bombë. Për këtë arsye aeroporti bllokoi fluturimet ditën e djeshme. Alarmi u dha pasi

Lexo me Shume