Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "koma"

E dhunojnë në burg, bie në koma shqiptari

    E dhunojnë në burg, bie në koma shqiptari

Dritan Demiraj është një shqiptar i dënuar me burgim të përjetshëm në Parma të Italisë. Paraditen e sotme është bërë me dije nga mediat italiane se ai është sulmuar në

Lexo me Shume