Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kolone zanore"

Rihanna njofton publikimin e kolonës zanore të “Star Treck”

    Rihanna njofton publikimin e kolonës zanore të “Star Treck”

Këngëtarja ka njoftuar gjatë së dielës se kënga e saj “Sledgehammer” do të debutojë në filmin “Star Trek Beyond”. Por fansave të saj nuk do t’u duhet të presin deri

Lexo me Shume