Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kokaine"

Rrëfimi rrëqethës i Demi Lovato-s: “Nuk mund të rezistoja asnjë orë pa konsumuar kokainë”

    Rrëfimi rrëqethës i Demi Lovato-s: “Nuk mund të rezistoja asnjë orë pa konsumuar kokainë”

E kaluara është diçka për të cilën nuk duhet pasur turp. Kështu mendon edhe Demi Lovato, e cila ka folur rreth viteve kur ishte e varur nga substancat narkotike. “Ishte

Lexo me Shume

Meksikë-SHBA: Zbulohet tuneli më i gjatë i transportit të drogës

    Meksikë-SHBA: Zbulohet tuneli më i gjatë i transportit të drogës

Zbulohet tuneli nëntokësor më i gjatë për transportin e drogës, në San Diego. Bëhet fjalë për të 13-in rast të ngjashëm mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Meksikës në

Lexo me Shume