Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "KNUT FLECKEINSTEIN"

Reforma në drejtësi, Vlahutin dhe Fleckeinstein takim me Ramën në Kryeministri

    Reforma në drejtësi, Vlahutin dhe Fleckeinstein takim me Ramën në Kryeministri

Çështja e reformës në drejtësi ka qenë tematika e takimit të mëngjesit të sotëm që është zhvilluar në Kryeministri. Mësohet se ambasadorja e Bashkimit Europian në vendin tonë, Romana Vlahutin,

Lexo me Shume

Kryesia e Kuvendit, Meta takim me Vlahutin dhe eurodeputetin Fleckeinstein

    Kryesia e Kuvendit, Meta takim me Vlahutin dhe eurodeputetin Fleckeinstein

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim në Kryesinë e Kuvendit, me ambasadoren e Bashkimit Europian në Shqipëri, Romana Vlahutin dhe eurodeputetin Knut Fleckeinstein. Pritet që takimi mes

Lexo me Shume

Raporti, Fleckeinstein: Reformat në rrugën e duhur, mos prisni perfeksionin

    Raporti, Fleckeinstein: Reformat në rrugën e duhur, mos prisni perfeksionin

Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckeinstein, ka deklaruar se Shqipëria është në rrugën e duhur, ndaj mund të nisë çelja e negociatave. Gjatë raportimit të sotëm në Parlamentit Europian, ai tha

Lexo me Shume