Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klodiana Shala"

Shqipëria në Lojërat Olimpike, Klodiana Shala akuzon Ramën për gjendjen e mjeruar të sportit

    Shqipëria në Lojërat Olimpike, Klodiana Shala akuzon Ramën për gjendjen e mjeruar të sportit

Anëtarja e Këshillit Bashkiak të Tiranës, Klodiana Shala, ka akuzuar kryeministrin Rama për gjendjen e mjeruar të sportit shqiptar në Lojërat Olimpike. Në deklaratën për mediat pas skandalit me atleten

Lexo me Shume

(Intervistë) Klodiana Shala: Pak emocione mund të krahasohen me këtë moment!

    (Intervistë) Klodiana Shala: Pak emocione mund të krahasohen me këtë moment!

Sot në ambientet e Presidencës është zhvilluar një ceremoni, ku presidenti Nishani ka dekoruar me titullin “Mjeshtër i madh” atleten e njohur Klodiana Shala. Titulli “Mjeshtër i madh” është një

Lexo me Shume

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Ka qenë një ditë vlerësimesh kjo e sotmja për Presidentin e Republikës, zotin Bujar Nishani, i cili ka pritur në ambientet e Presidencës personalitete të ndryshme të artit e të

Lexo me Shume