Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klloune"

Klounët “vrasës”, terror në SHBA

    Klounët “vrasës”, terror në SHBA

Kur përmendim vjeshtën apo muajin tetor menjëherë na vjen në mendje festa e Halloween-it. Vetëm 2 javë na ndajnë nga përgatitjet e kësaj feste, por në SHBA gjërat kanë marrë

Lexo me Shume