Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klipi i ri"

Ja cila është “aventura” e re e Çiljetës

    Ja cila është “aventura”  e re e Çiljetës

Mbrëmjen e djeshme Çiljeta lançoi bashkëpunimin e saj me Armand Ademin të paralajmëruar prej disa ditësh. Kënga dhe klipi janë ndryshe nga performancat e mëparshme të Çiljetës, pasi këngëtarja e

Lexo me Shume