Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klipe te reja"

Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

    Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

Alban Skënderaj i ka kënduar dashurisë për vite me radhë. Pak kohë më parë ai publikoi klipin “Unë dhe ti”,  me të cilin pati shumë sukses  dhe arriti një numër të

Lexo me Shume

Mozzik dhe Getinjo si “Tony Montana”

    Mozzik dhe Getinjo si “Tony Montana”

Mozzik dhe Getinjo, dy repera mjaft të njohur, kanë vendosur këtë herë të vijnë me një bashkëpunim. “Dhezu” e Mozzik u kthye në hit dhe arriti të kishte një numër

Lexo me Shume