Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klip"

Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

    Ariana Grande premton shumë “nxehtësi” në klipin e ri

Ariana Grande ka vendosur të na “ngacmojë” sot me një teaser prej 23 sekondash në rrjetet sociale, ku na jep një sekuencë të shkurtër të asaj ç’ka pritet të shohim

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Xhino dhe Enxhi mes luksit, dashurisë dhe tradhtisë

    (Ekskluzive) Xhino dhe Enxhi mes luksit, dashurisë dhe tradhtisë

E mbani mend Enxhi Nasufin? Epo, tanimë ajo nuk ka ardhur për të “kërkuar ndihmë”, por ka bashkuar forcat me Xhinon, për të sjellë një këngë që do t’ju shoqërojë

Lexo me Shume

(Video/Ekskluzive) Besën s’e keni parë kurrë kështu! Ja detajet e klipit të ri me Florin…

    (Video/Ekskluzive) Besën s’e keni parë kurrë kështu! Ja detajet e klipit të ri me Florin…

Kishte kohë që në media qarkullonte lajmi për një bashkëpunim të mundshëm mes dy këngëtarëve: Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi. Lajmi, i cili për shumë kohë doli thjesht në formë

Lexo me Shume

Klipi “Up & UP” i Coldplay çmend publikun!

    Klipi “Up & UP” i Coldplay çmend publikun!

Vetëm një ditë pas publikimit të klipit më të ri “Up & Up”, këngëtari lider i Coldplay,  Chris Martin, e ka vlerësuar videoklipin si ndër më të mirët të realizuar

Lexo me Shume

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin e Beyonce-s

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin  e Beyonce-s

Kampionia botërore në tenis, Serena Williams, ka folur për Billboard rreth pjesëmarrjes në videon e këngës “Sorry” të albumit të gjashtë të Beyonce, “Lemonade”. “Ajo më tha që donte që

Lexo me Shume

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

    Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

Pritjes për të dëgjuar këngën më të re të Brunos mesa duket i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të fundit të titulluar

Lexo me Shume

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Bashkëpunimi me Skivin nuk është i vetmi që ka rezervuar Soni Malaj për ne. Ajo po përgatitet për një tjetër duet, këtë herë me një emër të njohur të skenës

Lexo me Shume

Ronela akoma e thyer, por nuk dorëzohet!

    Ronela akoma e thyer, por nuk dorëzohet!

Ronela Hajati, këngëtarja që nuk është vetëm e famshme për këngët e saj me stil, por edhe për sinqeritetin që tregon, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në

Lexo me Shume

10 videoklipet “skandaloze” shqiptare që duhet t’i shikoni patjetër

  10 videoklipet “skandaloze” shqiptare që duhet t’i shikoni patjetër

Populli shqiptar shquhet si një popull muzikë-dashës dhe këtë nuk ka frikë ta shfaqë në çdo vend. Një nga këto

Lexo me Shume