Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klip i ri"

Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

    Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

Edon Dedi, i njohur ndryshe si Dj Blunt, në bashkëpunim me Real, ka lançuar pasditen e sotme projektin më të ri muzikor të titulluar “Vera”. Ky projekt është realizuar nga

Lexo me Shume

Eranda Libohova, rikthim te baladat

    Eranda Libohova, rikthim te baladat

Pas një mungese të gjatë, këngëtarja Eranda Libohova prezantoi ditën e sotme për publikun këngën e re me titull “Pa mua”. Në fillim të videoklipit shfaqet ena prej balte që të

Lexo me Shume