Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klevis Bega"

Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

    Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

Dita e sotme ka sjellë një lajm të trishtë për familjen e Kastro Zizos, atë të ndarjes nga jeta të nënës së tij. Lajmi është bërë i ditur nga burime

Lexo me Shume