Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klement Balili"

“Escobari i Ballkanit”: Hetimet ndaj meje, me qëllim dëmtimin e Edi Ramës

    “Escobari i Ballkanit”: Hetimet ndaj meje, me qëllim dëmtimin e Edi Ramës

Klement Balili, shqiptari i cilësuar si “Escobari i Ballkanit”, ka vendosur të thyejë heshtjen duke folur për akuzat që rëndojnë mbi të për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në një

Lexo me Shume