Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klemend Balili"

“Escobari i Ballkanit”, Balla: Nuk ka lidhje me PS

    “Escobari i Ballkanit”, Balla: Nuk ka lidhje me PS

Objekt i “Opinionit” është bërë sonte drejtori i Transportit në Sarandë, Klement Balili, i akuzuar për lidhje me drogën. Në një lidhje direkte që në fillim të emisionit, gazetari Spartak

Lexo me Shume