Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kledi Bahiti"

1, 2, 3-shi i Kledi Bahitit…

    1, 2, 3-shi i Kledi Bahitit…

Pak ditë më parë është publikuar kënga e Besa Kokëdhimës në bashkëpunim me Flori Mumajesin. “1,2,3” dhe kaq ka mjaftuar që ajo të bëjë “boom” në publik dhe në rrjetet

Lexo me Shume

Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

    Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

Kledi Bahiti ka festuar datëlindjen e tij mbrëmjen e kaluar,  në një lokal në Elbasan, ku ka mbledhur një rreth të ngushtë miqsh ndër të cilët Flori Mumajesi, Elvana Gjata,Besa

Lexo me Shume