Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klaudia pepa"

Klaudia Pepa ka një lajm për ju

    Klaudia Pepa ka një lajm për ju

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, ka një lajm për të gjithë ndjekësit e saj. Pavarësisht se nuk arriti të fitonte “Amici”-n, duke siguruar vetëm 48% të votave, prapëseprapë Klaudia po e

Lexo me Shume

Balerina Klaudia Pepa, më seksi se kurrë në këtë fotografi!

    Balerina Klaudia Pepa, më seksi se kurrë në këtë fotografi!

Balerina e talentuar shqiptare Klaudia Pepa, e cila vetëm para pak javësh mbylli eksperiencën e saj të parë si balerinë profesioniste e spektaklit të talenteve “Amici” të Maria De Filippi-t,

Lexo me Shume

Klaudia Pepa, imazh i një kompanie të famshme makinash

Klaudia Pepa, imazh i një kompanie të famshme makinash

Të rejat nga Klaudia Pepa nuk ndalojnë. Këtë herë ajo është bërë pjesë e fushatës së kompanisë së makinave SEAT, duke u bërë imazhi i kësaj kompanie për koleksionin e

Lexo me Shume