Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "klandestine"

Po ndihmonin 27 klandestinë të kalonin kufirin, pranga 3 shtetasve shqiptarë

    Po ndihmonin 27 klandestinë të kalonin kufirin, pranga 3 shtetasve shqiptarë

27 klandestinë të shtetësive iraniane, sudaneze dhe siriane janë kapur nga policia teksa po shfrytëzonin Shqipërinë si vend transit për të kaluar nga Greqia në vende të tjera të BE-së

Lexo me Shume