Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klajdi Musabelliu"

Këngëtari shqiptar ofron 1 milion lekë për të gjetur nuse

    Këngëtari shqiptar ofron 1 milion lekë për të gjetur nuse

Klajdi Musabelliu la mënjanë skenën shqiptare për një kohë të gjatë, por tashmë është rikthyer dhe është pjesë e Maratonës së Këngës në TV Klan. Këtë herë, ai ka ardhur

Lexo me Shume