Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klajdi Haruni"

Urimi i veçantë i Flori Mumajesit për “Vëllain e vogël”

    Urimi i veçantë i Flori Mumajesit për “Vëllain e vogël”

Klajdi Haruni feston sot datëlindjen e tij të 28-ë dhe përveç urimeve të mbështetësve e dashamirësve, nuk mund të mungonte edhe urimi i një prej njerëzve më të rendësishem në

Lexo me Shume

Klajdi Haruni siç nuk e keni parë kurrë

Klajdi Haruni siç nuk e keni parë kurrë

Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë shumë personazhe të njohur të showbizz-it. Stilisti Valdrin Sahiti i bashkoi duke i ftuar në prezantimin e koleksionit të ri në Prishtinë. Nëse të

Lexo me Shume