Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Klajda Gjosha"

Reforma në drejtësi, Rama: S’ka amnisti për ata që i kanë shpëtuar drejtësisë

    Reforma në drejtësi, Rama: S’ka amnisti për ata që i kanë shpëtuar drejtësisë

Me rastin e Ditës së Europës, Ministria e Integrimit Europian ka zhvilluar një aktivitet, ku ishte i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama. Ai uroi që reforma në drejtësi të votohet

Lexo me Shume

Reforma në drejtësi, Gjosha: Partitë s’mund të mbajnë peng integrimin

    Reforma në drejtësi, Gjosha: Partitë s’mund të mbajnë peng integrimin

Një ditë pëpara vizitës së eurokomisionerit Johannes Hahn, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, bëri të ditur ndër të tjera për “News 24” se Hahn do të diskutojë me palët politike

Lexo me Shume