Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kitarist"

Ndërron jetë ish-kitaristi i “3 Doors Down”

    Ndërron jetë ish-kitaristi i “3 Doors Down”

Ish-kitaristi i “3 Doors Down”, Matt Roberts, ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare. Pavarësisht se ende nuk është konfirmuar shkaku i vdekjes së tij të papritur, artisti dyshohet të ketë

Lexo me Shume