Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kinematografi"

Ndahet nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja

Ndahet nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja

Një lajm i hidhur vjen ditën e sotme për të gjithë dashamirësit e teatrit dhe të kinematografisë shqiptare. Është ndarë nga jeta “Artisti i Popullit” Demir Hyskja, në moshën 79-vjeçare.

Lexo me Shume