Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "kinema"

Filmi i famshëm horror, “The Ring” gati për t’u rikthyer në kinema

    Filmi i famshëm horror, “The Ring” gati për t’u rikthyer në kinema

2016-a mesa duket do të jetë viti i filmave horror, pasi “Paramount Pictures” ka publikuar së fundmi edhe trailer-in e filmit më të ri horror, “Rings”. E mbani mend Samara-n?

Lexo me Shume

(Video) Filmat horror që do t’ju lënë pa gjumë këtë vit

    (Video) Filmat horror që do t’ju lënë pa gjumë këtë vit

Kineastët na kanë rezervuar një vit të “pasur” me filma, sidomos me filma horror. Këtë vit, Hollywood ka menduar të rikthejë në kinema disa nga filmat më të ndjekur, si “Rings”, “The

Lexo me Shume

Rikthehet Harry Potter! Ja ç’duhet të dini

Rikthehet Harry Potter! Ja ç’duhet të dini

    Kujt do t’ia merrte mendja që Harry Potter do të rikthehej përsëri me produksione filmike e jo me një, por me dy! Filmi është i konceptuar në dy

Lexo me Shume

(Video) Mbahuni fort fansa të “X Men”, “Apocalypse” po vjen!

(Video) Mbahuni fort fansa të “X Men”,  “Apocalypse” po vjen!

Studiot e “Marvel” na kanë ngacmuar sërish me një trailer të kapitullit të ri të “X Men”, të titulluar “Apocalypse”. Videoja 2 minuta e 46 sekonda është postuar në llogarinë

Lexo me Shume