Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kim Kardashian"

Nora Istrefi vs Kim Kardashian! Njëra më transparente se tjetra

Nora Istrefi vs Kim Kardashian! Njëra më transparente se tjetra

Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe e famshmja e klanit Kardashian-Jenner, Kim Kardashian, shihen gjithmonë e më tepër duke ekspozuar format e tyre seksi. Të dyja nëna, janë përpjekur shumë për

Lexo me Shume

Kim Kardashian vazhdon provokimet ndaj Taylor Swift

    Kim Kardashian vazhdon provokimet ndaj Taylor Swift

Kim Kardashian duket se nuk do e harrojë lehtë përballjen me këngëtaren Taylor Swift. Pas bujës që shkaktoi video e parë e publikuar në rrjetin social, të shtunën e 23

Lexo me Shume

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

Kirurgu Julian De Silva në Londër ka bërë një klasifikim të fytyrave më të bukura të showbiz-it në planet, duke u bazuar në parametrat e bukurisë së Greqisë antike. Është

Lexo me Shume

(Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

    (Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

Këngëtarja Fergie sapo ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar “M.I.L.F.”, në videon e së cilës shfaqet si liderja seksi e “Milfville”. Ish-vokalistja e grupit të famshëm

Lexo me Shume

Kanye West lançon “video-orgjinë” VIP. Shpërthejnë komentet në rrjet!

    Kanye West lançon “video-orgjinë” VIP. Shpërthejnë komentet në rrjet!

“Video-orgjia” e lançuar së fundmi nga Kanye West ka bërë që njerëzit të kenë shumë për të thënë… Të premten në mbrëmje, Kanye nxori videon premirë për “Famous”, pjesë e

Lexo me Shume

Sia ka një kërkesë për Kim Kardashian…

    Sia ka një kërkesë për Kim Kardashian…

Padyshim që Sia është një nga artistet më të kompletuara të muzikës botërore. Kjo është parë në muzikën që ajo bën, në tekstet mjaft domethënëse që shkruan dhe së fundmi

Lexo me Shume

Kim Kardashian-një nënë e keqe, injoron të bijën

    Kim Kardashian-një nënë e keqe, injoron të bijën

Një pakujdesi e Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e paparacëve. Ajo sapo kishte nxjerrë të voglën North West nga një dyqan lojërash, kur media “iu vërsul” duke i tërhequr vëmendjen.

Lexo me Shume

Kim Kardashian: Unë e Kanye bëjmë seks “me 5 yje”

    Kim Kardashian: Unë e Kanye bëjmë seks “me 5 yje”

Për Kim Kardashian nuk ka vetëm 1 ditë lindjeje, por 1 javë ditëlindjeje! Këtë po bën Kim për festimet e Kanye-t dhe në lidhje me këtë ka dashur të flasë

Lexo me Shume

Kim Kardashian ka një mesazh për të gjithë kritikët e saj

  Kim Kardashian ka një mesazh për të gjithë kritikët e saj

Tashmë nuk është sekret fakti që Kim Kardashian është super e apasionuar pas fotove nudo dhe që ajo është një nga

Lexo me Shume

Kim arrin qëllimin, humbet kilogramët e tepërt. Shihni sa peshon ajo sot!

Kim arrin qëllimin, humbet kilogramët e tepërt. Shihni sa peshon ajo sot!

Dieta strikte dhe puna e vështirë në palestër e Kim Kardashian duket se është duke e shpërblyer. Ylli i reality

Lexo me Shume

Do sukses në Instagram? Provoko me foto nudo, si këto personazhe!

Do sukses në Instagram? Provoko me foto nudo, si këto personazhe!

Tashmë Instagram-i ka rrëmbyer zemrat e shumë përdoruesve në mbarë botën. Një foto mund të thotë më shumë se fjalët

Lexo me Shume

Pse është e famshme Kim Kardashian?

  Pse është e famshme Kim Kardashian?

Si mund ta analizosh famën e Kim Kardashian? Nuk mund të kesh një përgjigje direkte për këtë, sepse nuk bëhet

Lexo me Shume

Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

  Kim Kardashian rrëfen vendet e pazakonta ku ka bërë seks

Pas rrëfimit të Khloe Kardashian rreth eksperiencave të saj seksuale, nuk mund të mungonte rrëfimi i motrës tjetrës, Kim Kardashian.

Lexo me Shume

Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

  Kim sensibilizohet me Armeninë, ambasadori i Azerbajxhanit i kthen përgjigje

Armenia dhe Azerbajxhani ditën e djeshme kanë pasur një përleshje mes qytetarëve dhe ushtrisë së tyre për rajonin e Nagorno-Karabakh.

Lexo me Shume

Justin Bieber “i shpall luftë” Kim Kardashian

  Justin Bieber “i shpall luftë” Kim Kardashian

Justin Bieber i është rikthyer avazit të fotove që “thyejnë” internetin, duke konkurruar edhe miken e tij Kim Kardashian. Për

Lexo me Shume