Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kili"

Kupa e Amerikës – tjetër dështim për Argjentinën. Messi lë Kombëtaren

    Kupa e Amerikës –  tjetër dështim për Argjentinën. Messi lë Kombëtaren

Rezultoi një makth për Kombëtaren e Argjentinës ndeshja e djeshme përballë Kilit. 3 finale të humbura në 3 vite! Ishte përsëri Kombëtarja Kiliane që arriti të ngrinte lart Kupën e

Lexo me Shume