Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kida"

Ermal Fejzullahu – Sabriu nuk i njeh këngët e mia!

    Ermal Fejzullahu – Sabriu nuk i njeh këngët e mia!

Në mbrëmjen e sotme, i ftuar në emisionin “Oktapod” në televizionin Vizion Plus për të promovuar këngën e tij të re “Mi amore” në bashkëpunim me Kidën, këngëtari Ermal Fejzullahu

Lexo me Shume