Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Khloe Kardashian"

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Khloe Kardashian ◄ Back Next ► Picture 1 of 10 31 vjecarja ka hedhur një foto pas palestrës ku shkruan:” Po provoj të bëhem më mirë sec jam!” Ajo e

Lexo me Shume

Khloe Kardashian: “Divorci mund ta çojë Lamar drejt vdekjes”

    Khloe Kardashian: “Divorci mund ta çojë Lamar drejt vdekjes”

Khloe Kardashian ka anuluar emisionin e saj këtë javë, pasi ka qëndruar pranë Lamar i cili nuk heq dorë nga përdorimi i alkoolit. Lamar ka konsumuar alkool kur ka qenë

Lexo me Shume

Khloe: “Nuk kam parë asnjëherë një penis të bardhë”

    Khloe: “Nuk kam parë asnjëherë një penis të bardhë”

Khloe Kardashian ka qenë e hapur dhe ka folur për jetën e saj private. Në episodin e fundit të emisionit të saj “Koktej me Khloe” ajo ka pasur të ftuar

Lexo me Shume