Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "KF Tirana"

KF Tirana me kërkesë zyrtare: Të ndëshkohet Laçi dhe gjyqtari Sadiku!

    KF Tirana me kërkesë zyrtare: Të ndëshkohet Laçi dhe gjyqtari Sadiku!

Klubi i Tiranës kërkon nga Federata Shqiptare e Futbollit që të marra masa ndëshkimore ndaj klubit të Laçit dhe gjyqtarit Remzi Sadiku pas skandalit në ndeshjen me këtë klub. KF

Lexo me Shume