Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kevin Prince Boateng"

(Foto) Prince Boateng shënon gol! Këtë herë në altar…

(Foto) Prince Boateng shënon gol! Këtë herë në altar…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Futbollisti Kevin Prince Boateng dhe bukuroshja Melissa Satta tashmë janë burrë e grua! Fotot e para të dasmës i ka nxjerrë

Lexo me Shume