Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kevin Hart"

(Galeri) Foto nga dasma e komedianit Kevin Hart

(Galeri) Foto nga dasma e komedianit Kevin Hart

Aktori i njohur Kevin Hart i ka dhënë fund beqarisë me modelen Eniko Parris këtë javë në një dasmë madhështore, por larg mediave. Ata kanë zgjedhur rrjetin social Instagram për të ndarë

Lexo me Shume