Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "keshtjelle"

Tashmë keni mundësinë të “flini” me Drakulën

    Tashmë keni mundësinë të “flini” me Drakulën

Nëse po kërkoni një destinacion të përshtatshëm për të kaluar natën e Halloween-it, atëherë kemi një zgjidhje për ju: kështjella e Drakulës në Transilvani. Mjafton të regjistroheni në konkursin e

Lexo me Shume