Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Keshilltare"

Dekriminalizimi, KQZ u heq mandatin 19 këshilltarëve në rang vendi

    Dekriminalizimi, KQZ u heq mandatin 19 këshilltarëve në rang vendi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që tu heqë mandatin 19 këshilltarëve bashkiakë në të gjithë vendin. Ky vendim është marrë pas zbardhjes së deklaratave për dekriminalizimin, ku rezulton se

Lexo me Shume