Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "keshilltar"

Ndahet nga jeta gazetari dhe pedagogu Agim Nezaj

    Ndahet nga jeta gazetari dhe pedagogu Agim Nezaj

Analisti, pedagogu dhe gazetari i njohur Agim Nezaj është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare për shkak të një sëmundje të rëndë. Lajmi është bërë i ditur në faqen e

Lexo me Shume