Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Kesha"

Kesha i bën realitet ëndrrën çiftit homoseksual përballë mijëra personave

    Kesha i bën realitet ëndrrën çiftit homoseksual përballë mijëra personave

Listës së artistëve, të cilët u bëjnë realitet ëndrrat fansave të tyre, teksa performojnë live, i është shtuar edhe Kesha. Teksa po performonte në “One Magical Weekend”, në studiot e

Lexo me Shume

Rikthehet Kesha! Nuk do ta besoni se kush do ta kthejë në skenë

Rikthehet Kesha! Nuk do ta besoni se kush do ta kthejë në skenë

Pas dhimbjes, mesa duket Kesha-s i është rikthyer buzëqeshja. Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se po regjistron një këngë të re: “Është një mrekulli që

Lexo me Shume

Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

    Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

Këngëtarja e mirënjohur, Kesha, ka bërë të ditur ditën e sotme se liria e karrierës së saj i është ofruar nga kompania më e madhe muzikore Sony, në këmbim të

Lexo me Shume